Müzik Aletleri Satışı

Kökey Müzik Aletleri  2009 yılından beri faaliyet göstermektedir. Alanında her zaman kaliteli ürünleri barındırmayı amaçlamış olan Kökey Müzik Aletleri , gerek müziğe yeni başlayan müzisyen adaylarına, gerekse bu işi profesyonel düzeyde icra eden müzisyenlere hitap eden bütün enstrumanları bünyesinde bulundurmaktadır.

Kökey Müzik Aletleri bünyesinden çıkan bütün ürünler branşlarında profesyonel olan müzik hocalarımız tarafından kontrol edilmekte olup, satış sonrası müşterilerimize teknik destek ve hizmet sunulmaktadır .

Kökey Müzik Aletleri  bünyesinde bulunan Batı Müziği Enstrumanlarının bir çoğu kendi ithalatımız olup, Türk Müziği Enstrumanları ise hocalarımızın belirlediği işinin ehli seçkin ustalara yaptırılmaktadır.

Kökey Müzik Aletleri olarak amacımız; doğru müzik aletleriyle olabilecek en uygun fiyata insanları tanıştırmak ve müzik yaşantılarına doğru bir yön vermektir.

Bu bağlamda Kökey Müzik Aletleri , müzik aletlerinin kalitesiyle ilgili verilen bilgileri baz alarak bütçeniz doğrultusunda olabilecek en iyi enstrumanı seçmeniz konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayimiz olmak için tüm iletişim yolları ile veya info@kokeymusic.com.tr mail adresinden Satış Müdürümüz Murat Kökey ile irtibata geçebilirsiniz.